Партнеры проекта Медсанбат

БО «Благодійний фонд «Міжнародна Асоціація Підтримки України»

для-інтернета

www.mapu.org.ua

[email protected]

тел./факс +380 44 28 000 46

БО «Благодійний фонд «Міжнародна Асоціація Підтримки України» була створена у липні 2014 року, як благодійна організація, провідним напрямком діяльності якої є надання допомоги постраждалим під час трагічних подій в країні.

Місією Міжнародної Асоціації Підтримки України є здійснення благодійної діяльності та надання благодійної допомоги в інтересах суспільства та сприяння розвитку медицини, науки та освіти, культури, мистецтва та інших сфер діяльності людини і громадянина на території України та інших держав. Враховуючи теперішні історичні події в Україні, пріоритетною для організації є діяльність у сфері допомоги постраждалим під час бойових дій на Сході України.

44 Навчальний Центр

44

www.44c.in.ua

[email protected]

Майбутнє України зараз твориться руками її патріотів. Тому головна мета роботи 44-го Навчального Центру – зберегти якомога більше життів патріотів України.

Для цього нам потрібно сприяти створенню ефективної, професійної армії і свідомого громадянського суспільства. Наш навчальний центр об’єднує спеціалістів із різних сфер діяльності, необхідних для досягнення цієї мети: перша допомогаробота з мотузками, зброярство, топографія, орієнтування на місцевості, зв’язок, виживання в екстремальних умовах.

Робота центру сфокусована на співпраці із підрозділами, які приймають активну участь у проведенні Антитерористичної операції на сході України. В першу чергу, це державні формування: Збройні сили України, Національна Гвардія, підрозділи підпорядковані МВС. Для них ми проводимо базовий курс із тактичної домедичної допомоги у бойових умовах – курс бійця-рятувальника, розширений курс для санінструкторів і бойових медиків, а також навчаємо нових інструкторів цих курсів у лавах ЗСУ і Військово-медичної академії.

Окрім навичок тактичної медицини, професійні і досвідчені інструктори нашого навчального центру навчають бійців української армії, як доглядати за своєю зброєю, як налагоджувати мотузкові переправи і використовувати мотузки у бойових задачах і польовому побуті, як орієнтуватися по картах і на місцевості, як налагоджувати зв’язок у малих групах і як виживати в екстремальних умовах.

Навички із надання допомоги при бойовій травмі зараз необхідні не тільки військовим, але й цивільному населенню. Ми розвиваємо цей напрямок. Інструктори нашого навчального центру беруть участь у проекті навчання мінній безпеці і першій допомозі при мінно-вибуховій і вогнепальній травмі вчителів шкіл у зоні проведення АТО, які потім передають ці вміння учням і їх батькам.

Ми постійно працюємо над удосконаленням навчальних курсів і професійним розвитком інструкторів, а також розробляємо нові напрямки, що наблизять нас до мети, а Україну – до перемоги.

Тактична медицина (підготовка бійців-рятувальників)

Шеврон круглий польовий

м. Київ, пл.. Лесі Українки 1

тел.+38 (050) 344-08-80

Тактична медицина (підготовка бійців-рятувальників)

Це впровадження в Збройних силах України стандартів НАТО та світового досвіду з тактичної медицини. Підготовка бійців-рятувальників для Збройних сил України та інших силових структур.

https://www.facebook.com/Ukraine.tactical.medicine/info

О проекте Медсанбат

Проект Медсанбат – это инициатива Виктора и Елены Пинчук. Его основная цель – сохранение жизни и здоровья военных, которые пребывают в зоне проведения АТО. В рамках проекта проводится подготовка военных медиков по системе НАТО и оснащение врачей, которые работают на передовой или отправятся в зону АТО в составе действующих боевых частей.

Подробнее…Share This