Обучающее видео

Медсанбат: застосування Цефтриаксона

Цефтриаксон є цефалоспориновим антибіотиком. Він діє, борючися з бактеріями у вашому організмі та використовується профілактично при проникаючих травмах, щоб запобігти та вилікувати бактеріальні інфекції.
Доза: 1-2г/мл фіз. розчину впродовж 2 год. Повторювати кожні 24 год.

Медсанбат: пульсоксиметр та його використання

Пульсоксиметрія – процедура, що виконується для вимірювання рівня кисню (або сатурації кисню) у крові. Вона вважається неінвазивним та безболісним загальним показником поступання кисню до периферальних тканин (наприклад, пальця, мочки вуха або носа).
Значення нижчі 90 % є низькими та вважаються критичними.

Накладання турнікету (джгута) C. A. T.

Перед накладанням джгута, потрібно оцінити кровотечу.

Незначна кровотеча: продовжуйте бій, поки ситуація не стабілізується, тоді перемістіться до безпечного укриття. Застосуйте прямий тиск на рану, підніміть кінцівку. Перемістіться до пункту збору поранених.

Значна кровотеча: Якщо ви знаходитеся у бою, накладіть джгут CAT, продовжуйте бій та спробуйте переміститися в укриття, там зачекайте на евакуацію до місця збору поранених. Перев’яжіть рану, використайте гемостатичну речовину або за тампонуйте рану, а тоді попустіть джгут, проте не знімайте його. Оцініть кровотечу. Якщо кровотеча зупинилася, перемістіться до місця надання медичної допомоги. Якщо кровотеча знову відкрилася, знову затягніть джгут.

Share This