Фандрайзинг организаций, обучающих боевой медицине: как раздобыть финансы на тренинги

Сегодня в Украине действует множество организаций, осуществляющих обучение ВСУ и других силовых структур боевой медицине. Большая часть из них – волонтерские объединения или общественные организации.

Перша психологічна допомога під час та після бойової ситуації: Бойові шокові реакції

Під час бойових дій за пріоритетністю перша психологічна допомога (скорочено ППД) займає третє місце після виконання бойового завдання та першої медичної допомоги. Проте саме бойові шокові реакції іноді ставлять під загрозу виконання бойового завдання.

Порушення циркуляції та допомога на догоспітальному етапі. Геморагічний шок: причини, ознаки, діагностика. Надання домедичної допомоги.

Згідно зі статистичними даними, близько 90 відсотків смертей в бою відбуваються до того, як поранені будуть евакуйовані до медичної установи.

Психологічна робота з надмірним почуттям провини в кризовій інтервенції

Почуття провини на війні має низку причин виникнення. Одна з головних причин – це смерть бойових товаришів та уявлення і переконання військового, що саме він міг цьому запобігти.

Медсанбат: застосування Цефтриаксона

Цефтриаксон є цефалоспориновим антибіотиком. Він діє, борючися з бактеріями у вашому організмі та використовується профілактично при проникаючих травмах, щоб запобігти та вилікувати бактеріальні інфекції.
Доза: 1-2г/мл фіз. розчину впродовж 2 год. Повторювати кожні 24 год.

Медсанбат: відкриття прохідності верхніх дихальних шляхів

Відкриття прохідності верхніх дихальних шляхів за допомогою орофарингіального повітровода.

Медсанбат: пульсоксиметр та його використання

Пульсоксиметрія – процедура, що виконується для вимірювання рівня кисню (або сатурації кисню) у крові. Вона вважається неінвазивним та безболісним загальним показником поступання кисню до периферальних тканин (наприклад, пальця, мочки вуха або носа).
Значення нижчі 90 % є низькими та вважаються критичними.

Share This