Це ініціатива Віктора та Олени Пінчук, яка реалізується в партнерстві з проектом «Захист патріотів» www.patriotdefence.org.

Програма «Медсанбат» – це підготовка лікарів та фельдшерів, а також тренерів, які відправляються у зону АТО та/або тренують лікарів, які братимуть участь у бойових діях. Мета цього проекту – підвищити рівень знань військових медиків з питань надання медичної допомоги під час бойових дій, значно зменшити кількість людських втрат, а також ампутацій та випадків інвалідності в зоні проведення АТО. Навчання організовано за стандартами NATO за участі досвідчених американських тренерів, що мають багаторічний досвід надання медичної допомоги під час військових дій. Кращі випускники курсу стануть тренерами, які будуть розповсюджувати отримані знання серед українських військових парамедиків. Той, хто буде направлений Міністерством оборони до лав Збройних Сил України, за рішенням тренерської ради отримає медичний рюкзак повністю укомплектований за стандартами NATO для надання екстреної допомоги в бойових умовах.

Перший тренінг відбудеться з 9 по 13 жовтня 2014 року в Києві. Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, анкету. Контактний мейл: [email protected].

Проект «Медсанбат» складається з чотирьох компонентів:

  • Підготовка пулу українських тренерів для навчання лікарів та фельдшерів.
  • Проведення тренінгів для військових медиків у місцях дислокації військових частин, які проходять навчання та відновлення кваліфікації військових спеціалістів.
  • Проведення тренінгів безпосередньо в зоні АТО.
  • Створення ресурсів підтримки для медиків – веб-сайту www.medsanbat.info та сторінки за тематикою тактичної медицини на Facebook.

Прискорений курс підготовки, який пройдуть українські лікарі та фельдшери, включає в себе всі необхідні компоненти тактичної медицини, згідно стандартам NATO: практичні навички з припинення кровотечі при різних типах травм, евакуація з поля бою, накладання шин, використання специфічних медикаментів і плевральної декомпресії. Ці медичні операції є найбільш поширеними в ході бойових дій та в надзвичайних ситуаціях.

Більш детальна інформація щодо проекту «Медсанбат» незабаром буде на сайті проекту www.medsanbat.info.

 

ЗАГРУЗИТЬ АНКЕТУ

 

Share This